PESHTEMALPARK, plaj peştemal, peştemal kumaşı, havlu peştemal, peshtemalpark peştemal, çocuk peştemal, bornoz peştemal,peştemal pike, çocuk peştemal bornoz, ipek peştemal, peştemal etek,

peştemal bornoz, peştemal havlu, denizli peştemal, peştemal elbise, havlulu peştemal, peştemal plaj elbisesi, peştemal denizli, peshtemalpark peştemal bornoz,

peştemal plaj havlusu, peştemal bornoz peshtemalpark, hamam peştemal, buldan peştemal, peştemal bornoz peshtemalpark,

 • tr
 • en
 • whatsapp

  Kurumsal

  Size özel; ihtiyaçlarınıza ve taleplerinize göre kaliteli üretim.

  Kurumsal

  Buldan, Denizli / Türkiye merkezli yenilikçi bir kumaş ve ev tekstili tedarikçisidir. 1990 yılından itibaren başta Avrupa ve Amerika olmak üzere tüm Dünya pazarlarına hizmet vermekte ve ihracat yapmaktadır.
  HMY Tekstil olarak, üretim için kalite ölçütlerini karşılamadaki performansımıza dayanarak, müşterilerimize rekabetçi fiyatlar, kalite ve zamandan tasarruf sağlamaktayız.

  15 senelik iyi eğitimli ve deneyimli personelimizle, müşterilerimizin beklentilerini karşılayarak kapasitemizi artırmaya çalışmak ve müşterilerimize en iyi hizmeti sağlayarak uzun süreli müşteri ilişkileri kurmayı amaçlıyoruz.

  Misyon : Doğru kalite-fiyat oranını sağlayarak, geniş ürün yelpazesiyle beklentileri en üst düzeyde karşılamak. 

  Vizyon :  Ev tekstili ve kumaş sektörlerinde; insana ve yaşama dair her konuda ürünlerimizle değer katmak.  Ekolojik sisteme saygılı, yenilikçi yaklaşımlarla ileri teknolojiyi kullanarak ve yetkin çalışanları ile ayrıcalıklı tekstil ürünleri sunmaktır.